Pinehill-Extreme - osallistujalista 2022

Huom. Jos huomaat virheitä omissa osallistumistiedoissasi tai haluat nimesi pois osallistujalistalta, laita sähköpostia Mikolle (mikko.pinehillsports(a)gmail.com)

Sivu päivitetty viimeksi 11.5.2022, klo 11:15

# Nimi Seura/yritys/paikkakunta Täysmatka, vauhtiryhmä
v1 Isohaka Janne opas Täysmatka (V)
v2 Kaivosoja Jyri opas Täysmatka (V)
v3 Niemelä Tero Rideep Täysmatka (V)
v4 Teittinen Ville Team Orbea Hhcmb Täysmatka (V)
v5 Komulainen Jussi Robustadventure Täysmatka (V)
v6 Teivaanmäki Pekka Jyps Täysmatka (V)
v7 Juuti Tuomas Go-On Trek & Bontrager Racing team Täysmatka (V)
v8 Elo Marko Kaupin Kanuunat Täysmatka (V)
v9 Pulkkinen Arjo Täysmatka (V)
v10 Pasanen Sami Tuurin Pyörä Täysmatka (V)
- - - Täysmatka (V)
v16 - - Täysmatka (V)
v17 - - Täysmatka (V)
# Nimi Seura/yritys/paikkakunta Täysmatka, retkiryhmä
r1 Petäjämäki Mikko opas Täysmatka (R)
r2 Petäjämäki Laura opas Täysmatka (R)
r3 Tervonen Anssi Vaasa Trailriders Täysmatka (R)
r4 M.M. (ei nimen julkaisulupaa) - Täysmatka (R)
r5 Jauhiainen Riikka Robustadventure Täysmatka (R)
r6 Salo Jari R.R.C 9001 Ry Täysmatka (R)
r7 Sinimaa Jani Riihilatu ry/ MTB Riihimäki Täysmatka (R)
r8 Järvinen Toni Täysmatka (R)
r9 Ojala Jouni Kaupin Kanuunat Täysmatka (R)
r10 Hurskainen Simo Kaupin Kanuunat Täysmatka (R)
r11 Aarnio Jukka Riihilatu ry Täysmatka (R)
r13 Räsänen Marko ukKOMetsot Täysmatka (R)
r14 Särkimäki Aapeli Kaupin Kanuunat Täysmatka (R)
r15 Sarsama Sami Täysmatka (R)
- - - -
# Nimi Seura/yritys/paikkakunta Yöajo (joko [R]etki tai [V]auhti)
y1 - - YöAjo (R) lisätään rivejä tarpeen mukaan
y2 - - YöAjo (V) lisätään rivejä tarpeen mukaan
# Nimi Seura/yritys/paikkakunta Päiväajo (retkiryhmä)
p1 Vaahtera Juha opas Päiväajo
p2 Rintala Mikko opas Päiväajo
p3 Kaataja Mikko Kaupin Kanuunat Päiväajo
p4 Färkkilä Heikki - Päiväajo
p5 Kanerva Jukka - Päiväajo
p6 Christensen Iiro Triathlon Suomi Päiväajo
p7 Turunen Tuomo - Päiväajo
p8 Pajula Vesa - Päiväajo
p9 Kukola Aarne - Päiväajo
p10 Hyvärinen Ilkka Kaupin Kanuunat Päiväajo
p11 Hällfors Mikko Maastoon Polje Päiväajo
p12 Hiironniemi Tero Kaupin Kanuunat Päiväajo
p13 Räty Harri - Päiväajo
p14 Korkkinen Petri TRCC Päiväajo
p15 Huhtala Jari ukKOMetsot Päiväajo
p16 Koski Otto Kerava Päiväajo
p17 Salminen Hanna Päiväajo
p18 Vesa Toni Kaupin Kanuunat Päiväajo
- tilaa - Päiväajo
- tilaa - Päiväajo